kde_kupit kde_kupit
ASUS_TUF_FX504 ASUS_TUF_FX504 ASUS_TUF_FX504
intel_logo
S procesorom
Intel® Core™ i7

Notebook ASUS FX504 teraz získate spoločne s batohom a dvoma hrami
Age of Empires: definitive Edition & Gear of War 4 v cene.


*Akcia sa nevzťahuje pre celú sériu FX504, ale pre konkrétne modelové rady.SKUTOČNE POHLCUJÚCE ZÁŽITKY
EŠTE VÄČŠIA ODOLNOSŤ

ASUS TUF Gaming FX504 je výkonný notebook s Windows 10, ktorý kombinuje dokonalé herné vlastnosti so zvýšenou odolnosťou, presahujúcou bežné štandardy. Patentovaný systém Anti-Dust Cooling (ADC) zabezpečuje dlhú životnosť a stabilný výkon, zatiaľ čo úžasný displej a 7.1-kanálový priestorový zvuk dokonale zabavia vaše zmysly — FX504 je tou správnou voľbou pre všetky vaše potreby za prijateľnú cenu!


*Špecifikácie a cena sa môžu líšiť podľa regiónu predaja a konkrétneho modelu.

VIAC TVRDEJ PRÁCE AJ VIAC HIER

FX504 je vybavený najnovšou generáciou procesora až Intel® Core™ i7 - 8750HQ a grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti / GTX 1050 s plnou podporou Microsoft® DirectX® 12, so šasi štíhlej 2,5 cm a hmotnosťou len 2,3 kg. Či už potrebujete zvládnuť v práci, alebo v škole viac vecí naraz, užiť si filmy, hudbu alebo hry na cestách — FX504 má dostatočný výkon!

NAJRÝCHLEJŠÍ PEVNÝ DISK NA SVETE

FireCuda SHDD s frekvenciou 5400 ot./min je najrýchlejšie dostupné riešenie pre pevný disk a načíta hry viac než 2x rýchlejšie ako pevný disk 1TB 5400 ot./min, ktorý nájdete vo väčšine notebookov. Flash pamäť FireCuda funguje ako medzipamäť a ukladá často prístupné dáta bez nutnosti prístupu k pevnému disku, čo vedie k nižšej spotrebe energie, vyššiemu výkonu systému a dlhšej životnosti. Poskytuje tiež menej hlučný a stabilnejší systém. Vďaka kapacite až 1TB nie je treba vymazávať staré hry, aby ste uvoľnili miesto pre nové. Využite čo najviac svoje úložisko a dajte zbohom dlhým čakacím dobám pri štarte vášho systému a aplikácií.


firecuda

*Na základe testu PCMark 7 herných úložísk a štartu aplikácií. Výkon HDD sa môže líšiť.

VYLEPŠENÉ CHLADENIE A DLHŠIA ŽIVOTNOSŤ

Architektúra chladenia modelu FX504 výrazne predlžuje jeho životnosť a poskytuje stabilný výkon pre náročné hry a aplikácie na grafiku, pričom technológia HyperCool kombinuje patentovaný samočistiaci systém ADC s prispôsobiteľnou funkciou Fan Overboost. Vďaka schopnosti odvodu škodlivých prachových častíc a nečistôt zo šasi prostredníctvom dvoch špeciálnych tunelov je systém ADC majstrovským dielom, ktoré funguje ako imunitný systém notebooku — zabraňuje zaneseniu tepelných rebier a zvyšuje sa tak stabilita a životnosť systému. Nastaviteľná funkcia ventilátora Overboost je špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala požiadavkám na multitasking. Vyberajte medzi tromi rôznymi režimami, aby ste našli perfektnú rovnováhu medzi výkonom ventilátora a hladinou hluku. Pár medených tepelných trubiek a systém s dvojitým ventilátorom chladí procesor a grafickú kartu nezávisle, zatiaľ čo dizajn šasi zvyšuje vďaka optimalizovanému prúdu vzduchu tepelnú účinnosť až o 27% oproti štandardným riešeniam. Ventilátor je umiestnený hneď pod skupinou klávesov WASD, aby aj vaša klávesnica zostala v priebehu dlhých herných maratónov v pohode.

OPTIMALIZOVANÁ PRE HRY A PÍSANIE

Konštrukcia každej súčasti v modeli FX504 je starostlivo premyslená a vyrobená s ohľadom na dlhú životnosť. Má klávesnicu inšpirovanú stolným počítačom, ktorá je perfektne optimalizovaná pre dlhé hry aj písanie. So životnosťou 20 miliónov klávesových úderov má FX504 jednu z najtrvanlivejších klávesníc, ktorá sa v notebooku kedy nachádzala, čo je dvojnásobok aktuálneho priemyselného štandardu. Klávesy s nožnicovou konštrukciou majú povrchové zakrivenie s priemerom 0,25 mm a zdvih 1,8 mm pre jednoduché a plynulé stlačenie klávesov, taktiež sú podsvietené v nápadnej červenej farbe, takže sú zreteľne viditeľné pri hre alebo práci v tme. Exkluzívna technológia Overstroke zabezpečuje, že úder klávesu je zaznamenaný dostatočne skoro a je tak zabezpečená dostatočná presnosť a vysoký používateľský komfort. Zvýraznené klávesy WASD, široký medzerník a izolované klávesy so šípkami umožňujú rýchle a presné ovládanie.

ASUS_TUF_FX504
Recenzie a ocenenia:
 • gamesite
  "Do kategórie dostupných herných notebookov sa radí aj séria TUF FX504 od spoločnosti Asus, ktorá ponúka rad konfigurácií od tých najzákladnejších..."

  Prečítať viac
 • techbox
  "ASUS TUF Gaming FX504GE prekvapí najmä cenou a tým, že za ňu dostanete kvalitne zostavený a výkonný stroj. Nečakajte nič extra, no určite... "

  Viac v jesennom časopise Techbox
 • touchit
  "ASUS TUF Gaming FX504 je novinka v segmente notebookov s herným výkonom. Taiwanský výrobca má vo svojom portfóliu hernú značku ROG, ktorá je..."

  Prečítať viac
Špecifikácie
Procesor
do Intel® Core™ i7 - 8750H
Operačný systém
Windows 10
Displej
15,6 ” Full HD (1920 x 1080)
Operačná pamäť
16 GB / 8 GB
Úložisko
1 TB HDD Firecuda + 8 GB SSHD + 256 GB SSD /
1 TB HDD Firecuda + 8 GB SSHD + 128 GB SSD /
1 TB HDD Firecuda + 8 GB SSHD
Grafická karta
NVIDIA® GeForce® GTX 1050Ti - GDDR5 4GB /
NVIDIA® GeForce® GTX 1050 - GDDR5 4GB
Pripojenie
Wi-Fi
Integrated 802.11ac
Bluetooth
Built-in Bluetooth V4.0
Rozhranie
1 x kombinovaný zvukový konektor
1 x Typ A USB2.0
1 x RJ45 LAN konektor
2 x port USB 3.0 Typ A
1 x HDMI, Podpora HDMI 1.4
Rozmery (Š x D x H)
384 x 262 x 25 mm
Hmotnosť
2,3 kg

Všetky technické parametre môžu byť bez predchádzajúceho upozornenia zmenené.
Presné ponuky nájdete u svojho dodávateľa.

Kde kúpiť?*

 • alza
 • andreashop
 • asusshop
 • datacomp
 • itsk
 • nay
 • rogshop
 • zenshop

*Akcia sa nevzťahuje pre celú sériu FX504, ale pre konkrétne modelové rady:
FX504GD-E4831T / FX504GE-E4524T / FX504GE-E4523T / FX504GD-E4830T / FX504GD-E4274T

Ďalšie produkty

 • asus_vivobook_s14
 • asus_vivobook_s15
 • asus_tuf_fx504
Back to top